Showing all 6 results

Arka Yükleyici Kepçe

Traktör Arka Yükleyici Kepçe

3 Metre kaldırma kapasitesi, tek ve çift pistonlu, uzatmalı ve uzatmasız olarak imal edilmektedir.

Çizel

Çizel, hasattan sonra tarlada pulluğa ihtiyaç kalmadan,toprak işlemesinde kullanılırlar. Bacakların yapısı itibari ile pulluk alt tabakasını kırar ve pulluk işlemesinin yapılamadığı kurak yaz aylarında az kesekli toprak işlemesi yapan askılı bir makinedir.

Çukur Açma Burgusu

Toprak burgu (çukur açma) makinası elektrik direği, ağaç çukurları gibi birçok amaçla kullanılan çukurların açılmasında kullanılır.
Sert ve ağır toprak arazi şartlarında çalışabilecek şekilde üretilmiş 3 nokta askı bağlantı sistemine sahip eğimli ve tümsek arazilerde mükemmel performansı ile istenilen sonucu en kısa sürede verebilmektedir. Şase kısmı ile şanzıman arasında bulunan denge terazi sistemi ile esnek rahat bir çalışma yapmanızı sağlar.
Ayrıca  makine ile çalışırken arazinin durumuna göre çukurun düz bir şekilde açılmasını sağlar.150 cm derinliğinde ve 80 cm çapına  kadar sorunsuzca çukur açılabilir.

Hidrolik Yükleyici Kepçe

Hidrolik Devirmeli Traktör Arka Yükleyici Kepçe

3 Metre kaldırma kapasitesi, çift pistonlu, Hidrolik Devirmeli olarak imal edilmektedir.

Pergel Arka Yükleyici

Asistan Kepçe, gübre kanalları temizleme,toprağa gübre serme, toprak, çakıl, yem, odun vb.. yükleri kolayca taşımada kullanılmaktadır. Sıyırıcı kısmında özel malzemenin kullanılmasından dolayı asistan ile taş, çakıl, toprak gibi sert malzemeleri sıyırmak ve tesfiye etmek mümkündür. Bu özellik, ekipmana daha uzun kullanım ömrü sağlamaktadır.

Tesviye Küreği

Bu ürünümüz toprağın tesviye edilmesi, tarla yollarının yapılması, karla kapanmış yolların açılması, hayvan barınaklarının temizlenmesi ve pek çok değişik amaçlı tesviye ve dolgu işlerinde kullanılmaktadır.